Konkurs im. Marszałka Marka Nawary pn. „Respectus"

25.09.2024

Wystartował nowy konkurs na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską i doktorską.

Województwo Małopolskie wystartowało z nowym Konkursem im. Marszałka Marka Nawary pn. „Respectus" na najlepszą pracę licencjacką, inżynierską, magisterską, doktorską dotyczącą zagadnień związanych z samorządem terytorialnym w szczególności wpisujących się w cele Strategii Województwa pn. „Małopolska 2030".

Konkurs ma na celu: wyłanianie i nagradzanie osób, które wnoszą znaczący wkład intelektualny w budowanie pozycji ustrojowej i osiągnięć samorządu terytorialnego, wspieranie realizacji Strategii Województwa pn. „Małopolska 2030", realizację przedsięwzięć naukowych mających praktyczne zastosowanie, prezentację osiągnięć naukowych, wyróżnienie absolwentów uczelni wyższych.

Tematyka prac musi być powiązana z obszarami tematycznymi ujętymi w Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego pn. „Małopolska 2030".
Autorom najlepszych prac, wyłonionych przez Komisję Konkursową i zatwierdzonych przez Zarząd Województwa Małopolskiego, złożona zostanie propozycja zakupu licencji niewyłącznej do prac, co stanowić będzie podstawę do wykorzystania ich w praktyce. Zakup licencji nie ogranicza jednak autora pracy w dalszym jej dysponowaniu na dowolnych polach eksploatacji.

Więcej informacji: malopolska.pl/dla-mieszkanca/praca-i-edukacja/konkurs-im-marka-nawary-respectus