Erasmus+ spotkania informacyjne dla Studentów

30.09.2024

W związku ze zmianami wprowadzonymi przez Komisję Europejską w ramach projektów mobilnościowych Erasmus+ wszystkich Studentów zainteresowanych wyjazdem w celu realizacji części studiów lub praktyk wyżej wymienionego programu zapraszamy na spotkanie informacyjne.

Spotkania informacyjne zostaną przeprowadzone w formie online z wykorzystaniem platformy MS Teams.

Linki do nich znajdują się we wpisie na stronie głównej URK: Spotkania Erasmus+.