Drugie warsztaty innowacyjność struktury i treści kształcenia

06.05.2024

Drugie warsztaty innowacyjność struktury i treści kształcenia w zakresie ekonomii i zarządzania z uwzględnieniem cyfryzacji, zrównoważonego rozwoju i integracji imigrantów

Logo sponsora - ISCEM, UE

www.iscem.eu

INNOVATION OF THE STRUCTURE AND CONTENT OF EDUCATION IN THE FIELD OF ECONOMICS

AND MANAGEMENT WITH AN EMPHASIS ON DIGITIZATION, SUSTAINABILITY

AND THE INCLUSION OF MIGRANTS (ISCEM)

INNOWACYJNOŚĆ STRUKTURY I TREŚCI KSZTAŁCENIA W ZAKRESIE EKONOMII
I ZARZĄDZANIA Z UWZGLĘDNIENIEM CYFRYZACJI, ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU I INTEGRACJI IMIGRANTÓW

ERASMUS + project 2023-1-SK01-KA220-HED-000166871

W dniu 24 kwietnia 2024 r. na Wydziale Rolniczo-Ekonomicznym, odbyły się drugie z zaplanowanych warsztatów w ramach projektu Erasmus + „Innowacyjność struktury i treści kształcenia w zakresie ekonomii i zarządzania z uwzględnieniem cyfryzacji, zrównoważonego rozwoju i integracji imigrantów”.

Tym razem celem spotkania było wypracowanie tematyki materiałów dydaktycznych z zakresu zarządzania i marketingu. W trakcie warsztatów omówiono propozycje dotyczące treści książek, prezentacji oraz filmów, które mają być efektem realizacji projektu. W spotkaniu wzięli udział studenci kierunku Zarządzanie, pracownicy Wydziału oraz przedstawiciele pracodawców.

Warsztaty przeprowadzili pracownicy WR-E uczestniczący w realizacji projektu: dr inż. Renata Matysik-Pejas (koordynator projektu na UR, KZiEP), dr inż. Monika Szafrańska (KZiEP) oraz dr inż. Łukasz Satoła, prof. URK (KZiEP).